Resim/Fotoğraf Upload Sitesi [10 GB Ücretsiz]

Minus fotoğraf upload sitesi bir kez daha yenilendi! Artık eski adresi olan kafa karıştırıcı http://min.us yerine yeni adresi minus.com’u kullanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu resim/fotoğraf upload sistemini kullanmak hala ücretsiz. Tek yapmanız gereken üye olmak. Üyelik işlemi ücretsiz, kolay ve hızlıdır. Kaydolunca tam 10 GB’lık bir online depolama alanınız olacak. Siteye yükleyebileceğiniz fotoğrafın maksimum boyutu da 50 MB’dan 2 GB’a yükseltildi.

Eğer daha önce Minus ile karşılaşmadıysanız, en kolay fotoğraf upload ve paylaşım sitelerinden biri olduğunu söylemeliyim. Fotoğrafı Minus hesabınıza sürükle bırak yaparak bile upload edebilirsiniz. Upload işlemi biter bitmez fotoğraflarınızı aileni ve arkadaşlarınızla URL adresini kullanarak paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Minus resim upload sitesi bir çok yeni özelliklerle kendini yeniledi. Mobil cihazlarınızdan fotoğraf upload edebilmeniz için Android ve iPhone uygulaması bile var. Eğer fotoğraf çekmeyi ve online olarak paylaşmayı seviyorsanız  www.minus.com  sitesi kesinlikle denemeye değer.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver