Resim, Video, Ses Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir A4 Image Video Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim, Video, Ses Format Dönüştürücü A4 Image Video Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda A4 Image Video Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Image Video Converter ile resimlerinizi videolara dönüştürebilir ve slayt gösterilerini müzikli bir şekilde video formatlarında kaydedebilirsiniz. Ayrıca videolardaki bazı kareleri de resim kareleri şeklinde çıkartabilir ve önemli kareleri paylaşabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin dışında videolarınızı ses formatlarına da dönüştürebilir ve sadece sesleri kaydedebilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri ile kullanım kolaylığını birleştiren A4 Image Video Converter sayesinde resimlerinizi videolara, videolarınızı seslere dönüştürebilirsiniz.

Desteklenen resim formatları: JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG, PCX, TIFF, TGA, PGM, PPM, PAM, SGI

Desteklenen müzik formatları: WAV, MP3, WMA, AAC, AC3, FLAC, M4A, MKA, MP2, OGG, RA, AIF, AIFF, AIFC, AU, AVI

Desteklenen video formatları: AVI (DivX, XviD, MPEG4, Uncompressed, Cinepak) MPG, MPEG, WMV, MP4, M4V, 3GP, RMVB, RM, FLV, SWF, MKV, MOV, VOB, IFO, YUV, AVM, ASF, AVS, DAT, OGM, TS, TP, NSV, AMV, ASV, FFV, H261, H263, H264, GIF(Animated GIF)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver