Resim ve Grafik Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Magix Xtreme Photo & Graphic Designer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim ve Grafik Düzenleme Programı Magix Xtreme Photo & Graphic Designer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Magix Xtreme Photo & Graphic Designer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Magix Xtreme Photo & Grapcih Designer her ne kadar Photoshop kadar gelişmiş olmasada Photoshop’a alternatif olmaya aday bir grafik ve resim düzenleyicisidir.

Programın Genel Özellikleri :

Programada artık klasikleşmiş bir resim düzenleyicisi arayüzü var. Tools(Araçlar) sol tarafta, Katmanlar(Layers) ve Nesne(Object)  sağ tarafta yer almaktadır.Programın en gözde özelliklerinden biri amatör kullanıcılar için çok yararlı olan Görev Yardımcısı. Görev Yardımcısı sayesinde yapmak istediklerinizi, Görev Yöneticisi size adım adım anlatıyor.Programın belkide tutulmasını sağlayan en büyük özelliği yapımcısının (MAGIX) Xara‘yı satın almış olmasıdır. Xara grafik alanında uzmanlaşmış bir markadır.

Programın Artıları :

Program fotoğraf düzeltmede bulunan hazır ayarları sayesinde kısa sürede çok iş yapmanıza imkan sağlıyor.Bizlerin belki de fotoğraflarda en sevmediğimiz olay gözlerin Kırmızı çıkmasıdır. İşte bu program sayesinde fazla uğraşmadan fotoğraflarınızdaki kırmızı çıkan göz renklerini değiştirebilirsiniz.Ayrıca fotoğraf düzenlemede objektiften oluşan balık gözü gibi efektleride ortadan kaldırabilirsiniz.Fotomontajda belkide en çok işimize yarayacak özellikler olan Katman/Maske desteği bulunmaktadır. Sihay/Beyaz renk dönüşümü ve şekillendirebileceğiniz yazılar ile koloyca kendinize özel logolar hazırlayabilirsiniz.Program sizin bir Web Galerisi ve Fotoğraf Albümü oluşturmanızı sağlıyor.Programda seçtiğiniz kıstaslara göre (Ad, Albüm, Zaman vs.) arama yapmanızı sağlıyor.

Programın Eksileri :

.RAW uzantılı dosyaları düzenleyemiyor.Deri ve diş düzeltme araçları bulunmuyor.Yukarıda bir Görev Yardımcısından bahsetmiştik. Görev yardımcısında bulunmayan tek şey Yayınlama Yardımcısıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver