Resim Upload Etme Programı Ücretsiz İndir Image Uploader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Upload Etme Programı Image Uploader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Image Uploader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Image Uploader ile resim dosyalarınızı kolayca internet üzerine yükleyebilir ve istediğiniz yerlerde kolayca paylaşabilirsiniz. Sizleri farklı resim yükleme sitelerinde dolaşma derdinden kurtaran bu ücretsiz ve kolay kullanımlı yazılım ile resimlerinizi internete atıp paylaşmak saniyelerinizi alacak.

20’den fazla görüntü barındırma servisi üzerine resim yükleyebilirsiniz ve yükleme işleminden sonra program sizlere forumlarda yayınlayabileceğiniz direk kodları paylaşır. İsterseniz kendinize göre farklı bir şablon belirterek yüklemeden sonra bağlantı adreslerini bu şekilde alabilirsiniz.

Aynı zamanda popüler video formatlarını da destekleyen program ile videoların içinden farklı kareler yakalayarak anlık olarak bu yakaladığınız kareleri internet üzerine yükleyebilirsiniz. Daha sonrasında forum ve benzeri yerlerde rahatça paylaşabilirsiniz.

Yine Image Uploader programının güzel özelliklerinden birisi de istediğiniz şekilde tüm ekranın veya seçilen bir ekran bölgesinin resmini yakalayarak internette kolayca paylaşabilmeniz.

İnternet üzerinde paylaşım yapan kullanıcıların çok işine yarayacağını düşündüğümüz bu program ile resim yükleme işlemlerini rahatça ve hızlıca yaparak zamandan tasarruf edebileceksiniz. Şiddetle denenmesini tavsiye ettiğim bir program.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver