Resim Stüdyosu Ücretsiz İndir Saint Paint Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Stüdyosu Saint Paint Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Saint Paint Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Saint Paint Studio Nedir?

Saint Paint sizler için ideal bir boyama paketidir. Bu paket ile resimler yaratabilicek ve gerçek renk, 256 renk, ve monochrome grafikleri düzenliyebiliceksiniz. Aynı zamanda istediğiniz mod üzerinde veya mod kombinasyonlarında AVI düzenleme desteği ile animasyonlar da hazırlayabilirsiniz. Grafik konusunda ihtiyacınız olabilicek her türlü aracı bulunduran bu program ile en çok kullanıcığaınız grafik araçları herzaman elinizin altında olucak. Kolay kullanımı ve basit arayüzü ile yeni başlayan veya daha profesyonel olan kullanıcılar için her kullanıcı kesimine hitap eden bu program ile yarattığınız resimlerle gerçekten çok zevkli ve başarılı çalışmalar yapıcaksınız.

GIF ve JPG (ve diğer birçok resim dosya formatı) desteği ile web için grafik dizayn eden kullanıcılar için bu program mükemmel nitelikte diyebiliriz.

Aynı zamanda çok fantastik bir resim editörü olan bu programda kırmızı göz yok etme, imaj keskinleştirme ve resim baskısı yapmak için tam destek gibi bir çok araç ve özellik bulunuyor. Gereksinim duyduğunuz her şeyi bu programda bulabiliceksiniz. Çok pahalı resim editörlerine sahip olsanız bile Saint Paint Studio sizin için çok değerli olucak. Oyun sektöründeki artistler ve programcıların kullanımı için tasarlanan bu program sizinde resim, grafik editörünüz olucak.

Desteklenen Dosya Formatları

BMP, JPG/JPEG, GIF, ICO, CUR, AVI, PNG, PCX, TIF/TIFF, TGA, WBMP ve SPS (Saint Paint Studio’nun animasyonlar, layerlar ve alpha kanallarını sakladığı kendi formatı)

Zengin resim paleti, GIF ve temel AVI desteği ile animasyon hazırlama özelliği, tam özellikli layer ve alpha kanal editörü, serbest el çizim teknikleri, gereksinim duyabiliceğiniz en çok kullanılan resim efektleri, fotoğraf gezgini ve herşeyi içeren yardım sistemi ile Saint Paint Studio bilgisayarınızda vazgeçilmez programlarınızdan biri olucak.

Sürüm 15 ile kontrolün tamamen kullanıcıya ait olduğu arayüz stiline geçilmiş ve renk kanalları arasında geçiş yapabilme özelliğide yazılıma eklenmiş bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver