Resim Gösterici Program Ücretsiz İndir FastStone MaxView Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Gösterici Program FastStone MaxView Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FastStone MaxView isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FastStone MaxView basit yapılı bir resim gösterici program. Sahip olduğu sade arayüz ile her türlü kullanıcıya hitap edebilen bu yazılım önemli bütün grafik formatlarına sağladığı destek ile resim ve fotoğrafla uğraşan bilgisayar kullanıcılarının elinin altında olması gereken profesyonel bir araç.

Resimleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gösterebilen bu güçlü program fotoğraflarınızı işleme konusunda sahip olduğu özellikler ve sunduğu seçenekler ile size birçok imkanı basit bir yapı üzerinden sunuyor.

Özellikleri:

    * Küçük boyutlu ve hızlı program yapısı    * Otomatik gizlenen menüler ve araç çubukları ile en iyi ekran kullanımı    * Seçilebilir Zoom (Yakınlaştırma) desteği ile tam ekran görünüm    * Kişiselleştirilebilir büyüteç ve berraklık    * EXIF verileri ile detaylı resim bilgisi gösterme    * 150’den fazla geçiş efekti ile slideshow gösterimi ayrıca MP3/WAV/MIDI/WMA formatlarında arkaplan müziği desteği    * Kayıpsız JPEG rotasyonu ve kesme    * Entegre düzenleyici ile resimlere yazı, oklu çizgi ve belirtici bölümler ekleme    * Tek bir kısayol ile dışarıdan düzenleme programı çağırma    * Kısayol tuş desteği (kopyala/taşı/sil/yeniden adlandır/yönlendir)    * Kişisel tercih için gelişmiş özellik ve seçenekler    * Geri Al, Yeniden Adlandır, Yinele ve Fare Scroll desteği    * Ortak imaj format desteği JPEG, JPEG2000, GIF, BMP, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, CUR, TGA ve JPEG, JPEG2000, TIFF, GIF, PCX, BMP, PNG, TGA kaydetme    * Dijital kamera RAW format desteği, CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF ve DNG    * Ve daha fazlası …

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver