Resim Görüntüleme Programı Ücretsiz İndir Ai Picture Utility Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Görüntüleme Programı Ai Picture Utility Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ai Picture Utility isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ai Picture Utility, Windows için hazırlanmış bir resim görüntüleme yazılımıdır. Küçük dosya boyutlarında kaliteli resimler oluşturmak için tasarlanan bu yazılım birçok popüler formatı da desteklemektedir: Photo CD, PNG, BMP, PCX, TGA, çok-sayfalı DCX, TIFF, AVI, MOV, MPEG ve WAV. Ayrıca TWAIN taramaları, videodan yakalanmış resimleri, VidFun AVL slayt gösterilerini, renk indirgemeyi, gamma, karşıtlık, parlaklık, yeniden ölçülendirme, açıya göre çevirme, budama (trim), negatif, halftone, kopyala ve yapıştır, düzleştirme (smoothing) ve keskinleştirme (sharpening) işlevlerini de destekleyen gelişmiş yapısı sayesinde resimler üzerinde tam profesyonel olmasa bile düzenlemeler yapmanıza olanak tanır.

Kolay kullanılabilir ara yüzü 173 slayt gösteri efekti ile kullanabileceğiniz alternatif bir resim gösterme yazılımıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver