Resim Gerçekliğini Doğrulama Aracı Ücretsiz İndir JPEGsnoop Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Gerçekliğini Doğrulama Aracı JPEGsnoop Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JPEGsnoop isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflarda oynama yapmanın kökenleri, belki de fotoğrafçılık kadar eskilere dayanıyor. Özellikle de Photoshop programı kullanılarak fotoğraflarda oynama yapma giderek yaygınlaşıyor. Aslında aracın sırrı, her JPEG dosyasının üst bilgisinde yer alan ve sıkıştırmalar esnasında kullanılan niceleme parametrelerini incelemesinde yatıyor.

Fotoğrafı JPEGsnoop‘a yükledikten sonra program JPEG dosyasında bulunan bütün bilgiyi listeleyecektir. Menünün sonundaki “Searching Compression Signatures” tan hangi programla üzerinde oynandığını görüntüleyebilirsiniz.

JPEGsnoop‘un pek çok dijital fotoğraf makinesi modeli için devasa bir arşivi bulunuyor. Buraya kendi makinenizin modelini de eklemeniz mümkün. Fotoğraf makinenizle çekilmiş bir fotoğrafı araca yükledikten sonra “Add Camera/SW to DB” ye tıklayın. Eğer MJPEG biçimindeyse, araç AVI dosyalarını da inceleyebiliyor. Bunun için “File / Open Image” e tıklayıp “File type” ı “AVI” olarak değiştirmelisiniz. Devamında ise “Tools / Image Search FWD” ye tıklayınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver