Resim Formatı Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir Kigo Image Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Formatı Dönüştürme Programı Kigo Image Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kigo Image Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kigo Image Converter, JPG, BMP, PNG ve TIF gibi birçok bilinen resim dosyası formatını bir diğerine çevirmek için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Programın kullanımı çok basittir. Bu nedenle her seviyeden bilgisayar kullanıcısı programı rahatlıkla kullanabilir.

Uygulamanın arayüzü oldukça sade ve temiz bir şekilde hazırlanmıştır. Resim dosyalarını program içerisine sürükle bırak yöntemi ile kolayca taşıyabilisiniz. Toplu işlemede izin verilen program aracılığıyla tüm resimleriniz üzerinde tek seferde işlem yapabilirsiniz.

Kigo Image Converter‘ın resim boyutlarını değiştirmek ve filigran eklemek gibi iki güzel özelliği daha bulunmaktadır. Tüm resimlerinizi tek seferde dönüştürken, resimlerin boyutlarını değiştirebilir ve resimler üzerine filigranlar yardımıyla kendi imzanızı atabilirsiniz.

Basit görünümlü bu başarılı resim işleme aracı sistem kaynaklarınızı oldukça az kullanmaktadır ve işlem yapma süresi oldukça kısa sürmektedir. Kolay yoldan resimlerini yeniden boyutlandırmak ve resim dosyası uzantılarını değiştirmek isteyenler için inanılmaz derecede kullanışlı bir program olan Kigo Image Converter‘ı mutlaka denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver