Resim Editörü Ücretsiz İndir Corel PhotoImpact Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Editörü Corel PhotoImpact Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Corel PhotoImpact isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İsteyeceğiniz tüm özelliklere sahip bir resim düzenleme programınız olsun istemez miydiniz? Dijital resimlerinizi kolay, eğlenceli ve en hızlı yoldan düzenlemenize yardımcı olan bu program ile fotoğraflarınız artık çok daha havalı görünecek.Kolay & Hızlı Ekspres Düzeltme ModuOtomatik ayarlamalar ile kolay ve belirgin opsiyonlara sahip araçları kullanaral sadece bir kaç parmak hareketiniz ile fotoğraflarınızı düzeltebilirsiniz.Renk ve kompozisyon düzenlemeleri yapın.Yeni başlayanlar için oldukça basit, profesyonel kullanıcılar için kesinlikle mükemmel bir deneyimFotoğraflarınızı Yeni Yerlere KoyunKolay araçlarla eğlenceli projeler hazırlayabilirsiniz. 200’ün üzerindeki kişiselleştirilebilir tema ile resimlerinizi paylaşabilirsiniz.Kolaj yapabilirsiniz.Çizgiroman görünümü kazandırabilirsiniz.Takvim yaratabilirsiniz.Posta kartları yapabilirsiniz.Mükemmel Bir Dijital Sanat YaratabilirsinizGerçekçi bulutlar bile yaratmak çok kolay. Bulut fırçası sayesinde çok gerçekçi bulutlar oluşturabilirsiniz. Sadece bulut değil tabiki Ulead ile bir çok işlemi yapmak oldukça kolay. Tıpkı bir profesyonel gibi sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz.Ulead PhotoImpact X3 içerisinde ek olarak Corel Painter Essentials 3 tam versiyon, Slideshow Prep Wizard, ve yeni kesme araçları barındırmaktadır.Corel® Painter Essentials 3 Tam VersiyonBütünüyle bir ev stüdyosu.Nefes kesen Natural-Media® suluboya ve yağlı boya fırçaları ile gerçekçi çalışmalar yaratabilme imkanı.Otomatik olarak çocuklarınızın, tatillerinizin fotoğraflarını mükemmel fırça darbelerinin hakim olduğu resimlere dönüştürebilirsiniz. Üstelik sadece 3 küçük adımda.Ve içerisinde daha birçok bonus özellik ile birlikte Corel PhotoImpact X3 tek ihtiyacınız olan resim editörü olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver