Resim Editörü Ücretsiz İndir AKVIS ArtWork Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Editörü AKVIS ArtWork Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AKVIS ArtWork isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AKVIS ArtWork resimlerini yaratıcı bir şekilde ifade etmek isteyen bilgisayar kullanıcıları için ideal bir çözümdür. Sanatsal yaklaşımlarla teknolojiyi birleştiren AKVIS ArtWork yağlıboya tablosu, çizgi film ve karakalem gibi üç çeşit düzenleme stili sunmaktadır. Diğer birçok program ve Photoshop eklentilerinin aksine, sadece basit efektler vermekle kalmaz fotoğraflarınızın orjinal görünmesi için gerçekçi çalışmalar oluşturur.

Kendinizi ressam gibi hissetmenizi sağlayacak olan AKVIS ArtWork ile dijital fotoğraflarınızın ince detaylarında küçük oynamalar yapabilirsiniz. Bunun yanında oluşturduğunuz resimlere kendi kişisel imzanızı ekleyebileceğiniz AKVIS ArtWork bilgisayar kullanıcılarına sanal ressamlığın püf noktalarını sunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver