Resim Düzenleme Programı Ücretsiz İndir PhoXo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Düzenleme Programı PhoXo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PhoXo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PhoXo, görüntü dosyalarınız üzerinde bazı değişiklikler yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. JPG, BMP, PNG, GIF gibi bilinen dosya formatlarını destekleyen program, her seviyede bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programın arayüzü gayet sade ve basittir. Resimleri dosya tarayıcısı veya sürükle bırak yöntemiyle Phoxo‘nun içerisine alabilirsiniz.

Kesme, kopyalama, yapıştırma, geri alma, yineleme fonksiyonları dışında seçme, taşıma, kalem, metin, renk seçici, silgi, boya fırçası, klon ve dolgu rengi gibi temel düzenleme araçların tamamını kullanabilirsiniz.

Ayrıca resim ve fotoğraflarınızın parlaklık ve  kontrast seviyelerini ayarlayabilir, filtreler uygulayabilir, kırmızı göz etkisini ortadan kaldırabilir, çevirme ve döndürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebileceğiniz ve onlara görsel zenginlik kazandırabileceğiniz Phoxo‘yu tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver