Resim Düzenleme Programı Ücretsiz İndir ImageTools Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Düzenleme Programı ImageTools Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ImageTools isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ImageTools görüntü dosyalarınız üzerinde bazı değişiklikler yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Programla ilk kez tanışan bir kullanıcı bile rahatlıkla ImageTools’u kullanabilir.

Programın arayüzü oldukça temiz ve sezgiseldir. Resim dosyalarını sürükle-bırak yöntemiyle programın içerisine atabileceğiniz gibi isterseniz toplu resim işleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Parlaklık, kontrast ve gama seviyelerini ayarlayabileceğiniz gibi isterseniz resimlerinizin formatını JPG, PNG, GIF, TIF gibi diğer resim formatlarına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca döndürme, kırpma, çevrime ve resimleri yeniden boyutlandırma işlemleri için de ideal bir programdır.

ImageTools aynı zamanda farklı filtreler kullanmanıza ve filigran eklemenize de olanak tanır.

Program sistem kaynaklarınızı zorlamadan hızlı bir şekilde çalışmaktadır ve resim işleme işlemlerini hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır. İşlem yaptığınız resimler üzerinde görüntü kalitesini olduğunca koruyarak kaliteden ödün vermez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver