Resim Boyutlandırma ve Düzenleyici Program Ücretsiz İndir VSO Image Resizer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Boyutlandırma ve Düzenleyici Program VSO Image Resizer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VSO Image Resizer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflarınızı tekrar düzenlemek, boyutlandırmak hatta sıkıştırıp arşivinize yerleştirmek için tercih edebileceğiniz ücretsiz ve pratik bir yazılım olan VSO Image Resizer üst düzey bir resim düzenleme programında bulunması gerek en temel özellikleri içerisinde barındıran işlevsel bir araç.

Sade yapısı ve basit görünümü ile resim sıkıştırma ve format değiştirme işlemleri yaparken size birçok kolaylık sağlayan program en popüler ücretsiz resim boyutlandırma programlarından biri.

Genel Özellikler:

Resim dosya formatı dönüştürmeResim sıkıştırma ve boyutlandırmaJPEG, GIF, BMP, TIFF vb. formatları desteklemeDijital kameralar için RAW desteğiTek veya çoklu resim dosyası üzerinde işlem yapabilmeDosyaları yeniden adlandırmaİstenilen fligranı resme entegre edebilmeE-posta gönderimi için uygun duruma getirebilmeİnternet tarayıcı uyumu sayesinde resimlere sağ tıklayarak direkt işleme geçmeYüksek hızda işlem yapabilmeResimlere tarih ekleme ya da varolan tarihi yenileme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver