Resim Boyutlandırma Programı Ücretsiz İndir Light Image Resizer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Boyutlandırma Programı Light Image Resizer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Light Image Resizer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Light Image Resizer programı ile bilgisayarınızdaki resim dosyalarınızın boyutlarını ister tek tek istersenizde toplu olarak bir iki tıklamayla değiştirebilirsiniz.

Programı kurarken Windows menüsüne ekle seçeneğini aktifleştirirseniz, seçtiğiniz resimlerin boyutlarını sadece bir sağ klik tıklamasıyla düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca programın, fotoğraf ve resimlerinizi yeniden boyutlandırırken farklı filtreler ve efektler kullanabilmek gibi güzel bir özelliğide bulunmakta.

Programın Özellikleri:Resimleri veya fotoğrafları yeniden boyutlandırabilir, sıkıştırabilir ve farklı formatlara dönüştürebiliriz.Hızlı bir şekilde yeniden boyutlandırmaHızlı ve yüksek kalitede sonuçlarYüksek kalitede resim filtreleriİnternet sitelerinde yayınlamak veya email olarak göndermek için oluşturulabilir fotoğraf ve resimlerYeniden adlandırma, sıralama ve resmi korumak için imza eklemeFotoğraflarınıza toplu olarak kendi logonuzu veya imzanızı eklemeFarklı profil seçenekleriÖzel Pdf sayfaları oluşturmaJpeg formatından Pdf formatına dönüştürme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver