Resim Arşivleme Aracı Ücretsiz İndir Pictomio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Resim Arşivleme Aracı Pictomio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pictomio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pictomio güçlü özelliklerini ücretsiz olarak kullanıcılara sunan bir resim editörü. Fotoğraf arşivinizi en iyi şekilde düzenleyen programla kategorilere göre albümler oluşturabilir, EXIF bilgilerini içeren bir kütüphane yaratabilir ve resimleri en güzel şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Yüzlerce fotoğraf arasında kaybolmamak için ihtiyacınız olan düzenli arşivi Pictomio ile oluşturabilirsiniz. 3 boyutlu resim görüntüleme ve slide show seçenekleriyle albümleri onlarca farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Resimlere puan verme, zoom yapma gibi pek çok özellik barındıran Pictomio’nun coğrafik etiketleme özelliğiyle fotoğrafların çekildiği yerleri harita üzerinde detaylı bilgilerle beraber işaretleyerek hiç unutmayacağınız şekilde etiketleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver