Reha Yeprem nereli  Reha Yeprem kaç yaşında Reha Yeprem resimleri fotoğrafları

Reha Yeprem resimleri fotoğrafları,

 

Bu yazımızda Reha Yeprem hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Reha Yeprem bilgileri, memleketi ve hayatı hakkında bilgileri internet üzerinden derleyip sitemize ekledik.

Sponsorlu Bağlantılar

Reha Yeprem, 1968 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1985 yılında dans ederek sanat hayatına başladı.

Tiyatricalda amatör tiyatro oyuncusu olarak çalışmaya başladı ve  Küçük Mutluluklar, Kanlı Gömlek ve Ağ gibi oyunlar sahneye koydu.

1986 da Aydan Adan&Sema German Ajansında mankenliğe başladı. 1987 de, Hürriyet gazetesinin Kelebek ekinin açmış olduğu sinema yarışmasında sinema kralı seçilerek profesyonel aktörlük hayatına başladı.

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Pek çok ajansta reklam çalışmaları yapan Reha Yeprem, aynı zamanda 18 yıl mankenlikle birlikte podyum dersleri verdi. Uğurkan Erez’le birlikte 5 yıl meda moda organizasyonda fashing show ve koreografi çalışmaları yaptı. 50′den fazla defileye koreograf olarak imza attı. 1996′da aklın mantığın ötesindeki sırlı olayları anlatan 2002 JVC Tokyo film festivali kısa metraj şampiyonu Sır Kapısı programını sunan sanatçı aynı zamanda STV haber merkezinde 2 yıl boyunca sabah 07,00-09,00 saatleri arasında canlı yayında Merhaba Yenigün programında gazete manşetlerini okudu, kahvaltı haberlerini sundu. Altı ay, “Yarışma Zamanı” isimli yarışma programını sunan Reha Yeprem, 6 yıldır STV de Ramazan aylarında iftar programını sunmaktadır. 2000 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı kültürel faaliyetlere sunucu olarak iştirak eden Reha Yeprem, 2002 de Kırgız yazar, Cengiz Aytmatov ve İzmir Belediye Eski Başkanı Burhan Özfatura gibi şahsiyetlerle birlikte Dortmund’ta ve Avrupa’nın Orta Asya’nın kısaca dünyanın değişik yerlerinde yapılan seminerlerde sunuculuk yapıyor.

Reha Yeprem aynı zamanda amatör resim çalışmaları yapıyor ve AKM’de 1995 yılında reproductions sergisi açtı. Arapça gramer, ve orta derecede İngilizce bilen sanatçı amatör olarak klasik gitar çalıyor. Hüseyin Aydemir’in yazdığı “Yıldızlar Gecenin Değildir” isimli bir de şiir kaseti olan Reha Yeprem evli ve iki çocuk babasıdır. Ayrıca “Zehirli Bal” ve “Rehabilitasyon” adında iki anı roman çalışması mevcuttur.

Etiketler: :
reha yeprem vikipedi, reha yeprem kaç yaşında, reha yeprem kimdir, reha yeprem nerelidir, reha yeprem biyoğrafisi, reha yeprem nereli, reha yeprem vikipedi hanimi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver