Refleksoloji Ayak Masajı, Refleksoloji Ayak Masajı Haritası, Refleksoloji Masajı

Refleksoloji masajı ayak haritası resmi, Refleksoloji masajı kimlere uygulanır, Refleksoloji masajı kimlere uygulanmaz, Refleksoloji masajı uygulaması

Refleksoloji masajı ayak haritası

Sinir sisteminin rahatlaması, kan dolaşımının hızlanması, vücuttaki serbest enerji akışının sağlanması ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi gibi çeşitli faydaları bulunan Refleksoloji ayak masajı, günümüzün en popüler masaj tekniklerinden biridir. Gittikçe ilgi yoğunluğunun daha da arttığı bu masaj tekniği başta sinir hastalıkları olmak üzere, gerginlik ve stres gibi durumlardan kurtulmanızı sağlamakta. el, parmak ya da ahşap bir çubukla ayağın belirli bölgelerine uygulanan bir tekniktir. Refleksoloji masajının ayağın hangi bölgelerine uygulandığını öğrenmek isteyenler için işte Refleksoloji masajı ayak haritasını sizlerle paylaşıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Refleksoloji ayak masajı haritası

 

Panik atak, depresyon, uykusuzluk, bel – boyun fıtığı, otizm, felç, migren, hormon sorunları, romatizma, astım, hazımsızlık, regl ağrıları gibi mütenevvi sorunların yok edilmesi, hastanın kendini bir hayli iyi hissetmesi ve rahatlaması için Refleksoloji masajı ayağın uyarı bölgelerine yapılmaktadır. Bu bölgeler ise aşağıdaki resimde detaylı olarak gösterilmektedir.

UYARI!

Refleksoloji ayak masajı gebeliğin ilk altı ayında, kanser hastalarında, damar tıkanıklığı hastalarında, diyabet hastalarında, varis sorunu yaşayanlarda kesinlikle uygulanması doğru değildir. Refleksoloji ayak masajı muhakkak fizyoloji ve anatomi bilgisine sahip olan uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver