Recep Güven Biyografisi

Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven kimdir, nerelidir,

Recep Güven resimleri fotoğrafları,

Sponsorlu Bağlantılar

Recep Güven yaşı kaçtır, kaç doğumlu,

Recep Güven bir söz söyledi,ortalık karıştı. Yeni Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven, konuştu. Başbakan cevap verdi. Devlet Bahçeli Görevden alınsın dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ‘Dağda ölen teröristler için ağlamıyorsanız insan değilsiniz’ diyen Diyarbakır Emniyet Müdürü’ne tepki gösterdi. Peki Recep Güven Kimdir ?

Emniyet Müdürü Recep Güven hakkında bilgileri aktarıyoruz. Recep Güven ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Recep Güven kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Recep Güven, 1964 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

1979 yılında girdiği Polis Kolejinin ardından 14.06.1987 tarihinde Polis Akademisinden mezun oldu. Sırasıyla Polis Akademisi Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, İstihbarat Daire Başkanlığı ve en son olarak Siirt Emniyet Müdürlüğünde görev aldı.

Yüksek Değerlendirme Kurulu’nun 30.06.2010 tarihli kararı ile 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi eden, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’na atanan GÜVEN, 31.07.2010 tarihli Müşterek Kararname ile Siirt İl Emniyet Müdürü, 06.09.2012 tarih ve 2012/615 sayılı Kararname ile Diyarbakır İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Recep Güven Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver