RAR Şifre Çözücü Ücretsiz İndir RAR Key Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

RAR Şifre Çözücü RAR Key Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RAR Key isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RAR Key yazılımı .rar uzantılı klasörlere konulmuş şifreleri veya kendi dosyalarınızın unutmuş olduğunuz şifrelerini saldırı yaparak kıran bir programdır.Program .rar dosyalarına kendi alogaritmik sistemi sayesinde değişik saldırılar yaparak şifreyi kırmayı dener. Otomatik olarak işlem  yapar ve bulduğu şifreleri yanyana getirerek muhtemel şifreyi çözer.

Programdan bazı kilit özellikler

3.x sürümlü tüm Rar dosyalarını destekler.Otomatik olarak her haneyi doldurana kadar şifre denemesi yapar.Sadece ingilizce karakterleri değil diğer dil karakterlerinide desteler.Birkaç saniyede 75.000.000 sözlük denemesi yapara.10 karaktere kadar tüm şifreleri çözebilir.

Programda göze çarpan kilit özellikler işte bunlar.Fakat program deneme sürümü olduğundan bu özelliklerin hepsinden yaralanamıyorsunuz.Sadece 2 haneli şifreleri deneyebiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver