RapidShare Yöneticisi Ücretsiz İndir RapidShare Manager (RSM) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

RapidShare Yöneticisi RapidShare Manager (RSM) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RapidShare Manager (RSM) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RapidShare Manager programı rapidshare.com adresinden yapılan download (indirme) ve upload (yükleme) işlemlerini daha rahat yönetebilmek için yeni kullanıcılar ve gelişmiş kullanıcılar için tasarlanmış ücretsiz bir program.

Upload işlemlerinde programın kullanımı her tür kullanıcıya açık. Premium kullanıcılar 2.000 MB dosya boyutuna kadar upload işlemi gerçekleştirebiliyor. 100 MB’tan büyük dosyalar ise direkt indirme ve trafik ücreti dosya sahibi tarafından ödenmediği sürece sadece Premium kullanıcılar tarafından indirilebiliyor. Bu özellikler ile ilgili daha detaylı bilgiyi RapidShare.com Premium Zone bölümünde bulabilirsiniz.

[ PREMIUM-Account (Premium Hesap) ]Eğer RapidShare.com’da Premium Hesabınız var ise giriş isminizi ve şifrenizi Premium-Account ayarları bölümünden giriniz. Upload methodunuzuda bu bölümden belirleyebilirsiniz. (Premium, Collecter’s Zone veya Free User)

Editör Notları:

Program yükleme için gerekli olan dosyaları internet üzerinden indirip kurulumu kendi otomatik olarak gerçekleştiriyor. Aynı zamanda program .NET 2.0 Framework‘e ihtiyaç duyuyor fakat bu kurulumda yükleyici tarafından gerçekleştiriliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver