rapidden indirme yapma rapidshare dosya yüklemek rapidshare dosya yüklemek resimli anlatım rapidshare download

Etiketler: paylaşım sitesi rapidshare, rapidden indirme yapamıyorum, rapidshare download yapma

Rapidshare Dosya İndirme ve Yükleme Resimli Anlatım Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Rapidshare Dosya İndirme ve Yükleme Resimli Anlatım

İnternet üzerinden dosya paylaşmak ya da paylaşılan dosyaları bilgisayarımıza indirmek için gerek güvenlik açısından gerekse indirme hızı açısından Rapidshare Dünya üzerinde birçok kullanıcı tarafından rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Çünkü kullanıcılar için önemli olan hız ve güvenlik bu sitede üst seviyelerde ve ayrıca birçok kullanıcı tarafından kullanıldığı için birçok bilgiye erişebilmek çok kolay.

Türkiye’de de oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Son zamanlarda birçok paylaşım sitesi açılmış fakat rapidshare sitesinin hızına ve popüliterliğine yetişememiştir. Peki, bu kadar çok kullanılan bu siteden bir dosyayı bilgisayarımıza nasıl indireceğiz ya da bir dosyayı nasıl paylaşıma açacağız şimdi sırasıyla resimli bir şekilde açıklayalım

Rapidshare den Dosya İndirmek

1- Öncelikle indirmek istediğimiz dosyanın üzerine tıklıyoruz. Açılan rapidshare sayfasında free user yazısını göreceğiz. Free user yazısına tıklıyoruz.

2- Açılan ekranda belli bir süre belirecektir. Bu süre indireceğimiz dosyanın boyutuna bağlı olarak değişmektedir. O süre kadar bekledikten sonra karşımıza download yazısı çıkacak.

3- Karşımıza çıkan download yazısına tıklayıp bekleyeceğiz.

4- Download a tıkladıktan sonra karşımıza aç-kaydet-iptal yazılarının olduğu dosya yükleme programı açılacak. Buradan kaydet e tıklayacağız.

5- Son olarak kaydete tıkladıktan sonra indirmek istediğimiz dosyayı bilgisayarımızda nereye kaydetmek istiyorsak orayı seçip kaydediyoruz.

Rapidshare e Dosya Yüklemek

1- İlk önce yapmamız gereken http://rapidshare.com/ adresini açmak. Açılan sayfada karşımıza çıkacak olan gözat a tıklayacağız.

2- Gözat a tıkladıktan sonra rapidshare e yüklemek istediğimiz dosyanın yerini bulmalıyız. Bulduktan sonra dosyanın üzerine bir kere tıkladıktan sonra aç a tıklamalıyız.

3- Aç a tıkladıktan sonra açılan sayfada upload yazısını göreceğiz ve ona bir kere tıklayacağız.

4- Upload a tıkladıktan sonra dosyanın büyüklüğüne göre bir süre bekleyeceğiz. Yükleme işlemi bittikten sonra karşımıza çıkacak sayfada yükleme işleminin bittiğini ve yüklediğimiz dosyayı tekrar gerek duyulduğunda hangi linkten indirmemiz gerektiğini göreceğiz.

Son Aramalar: paylaşım sitesi rapidshare, rapidden indirme yapamıyorum, rapidden indirme yapma, rapidshare dosya yüklemek, rapidshare dosya yüklemek resimli anlatım, rapidshare download, rapidshare download yapma, rapidshare indirme metodları, rapidshare indirme sorunları, rapidshare kolaylıkları, Rapidshare kullanımı, rapidshare kullanımı resimli anlatım, rapidshare nasıl dosya yüklerim, rapidshare nasıl upload yapılır, rapidshare resimli anlatım, rapidshare upload ve download, rapidshare upload yapmak, rapidshareden dosya indiremiyorum, Rapidshareden dosya indirmek, rapidshareden indirme nasıl yapılır, rapidshareden indirme özellikleri, rapidshareden indirme yapamıyorum, rapidshareden indirme yapmak, rapidshareden kolay download yolları, rapidshareden nasıl indirme yapabilirim

rapidshare dosya indirme, rar dosyasını açma, dosyayı rapid yapma, rapidshare dosya indirme resimli, rapıdshare dosya indirme resimli anlatım, rapid dosya indirme resimli, rar dosyasini rapidhare yapma, rapidshare dosyalarını nasıl açarım, uploading dosya indirme resimli, telefondan rapidshare den indirme yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver