RAM (Ara Bellek), İşlemci ve İnternet Optimizasyon Programı Ücretsiz İndir AppBooster Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

RAM (Ara Bellek), İşlemci ve İnternet Optimizasyon Programı AppBooster Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AppBooster Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AppBooster Pro, bilgisayarınızın çalıştığı esnada gereksiz uygulama ve işlemleri kısıtlayarak sisteminizden en iyi verimi almanızı sağlar. AppBooster Pro üzerinde yapacağınız küçük seçeneklerle oyun performanslarında da gözle görülür iyileştirmeler görebilirsiniz.

Çalışması gerekmeyen uygulamaların sisteme zarar vermeden kısıtlanmasını veya kapatılmasını sağlayan AppBooster Pro‘yu kapatmanız halinde sistem eski çalışmasına geri döner. Herhangi bir şekilde sisteminizi yeniden başlatmanız gerekmez.

Güçlü bir oyun ya da uygulama çalıştırmadan önce AppBooster Pro otomatik olarak devreye girer. O zamana kadar harcanan ara belleği kontrol ederek çalıştıracağınız oyun ve uygulama için en iyi performansı sağlar.

AppBooster Pro ile internet bağlantınızda da iyileştirmeler yapabilirsiniz.

AppBooster Pro‘yu sisteminize uyumlu bir şekilde olmasını bir adım öteye götürmek için kendi seçeneklerinize göre yönlendirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver