radyofrekans ile yüz liftingi nedir fiyatları ve yapılışı faydaları nelerdir Hakkında Bilgi

Aşağıda radyofrekans ile yüz liftingi nedir fiyatları ve yapılışı faydaları nelerdir ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

radyofrekans ile yuz liftingi nedir fiyatları ve yapılışı faydaları nelerdir

Yüz liftingi yani yüz gerdirme operasyonlarının en ileri teknoloji kullanılan türlerinden birisi de radyofrekans ile yüz lifting yöntemidir. Şimdi radyo frekansları kullanılarak yüzdeki kırışıklık ve çizgiler nasıl tedavi ediliyormuş bir göz atalım.

üz germe yaşlanma, sık sık kilo alıp verme aşırı mimik hareketleri, UV ışınları aşırı yağlanma gibi nedenlerden dolayı yüzde oluşan sarkma gevşeme ve kırışıklıkları önleyen mevcut deformasyonları önleyen bir yöntemdir.

Yüz germe için merkezimizde son teknoloji ürünü bilgisayar programlı bir cihaz kullanmaktayız ve bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır.

Yüz kaslarınızı sadece konuşurken ve gülerken sınırlı şekilde kullandığımızı düşünecek olursak yüz germe işleminin ikinci seanstan itibaren etkisini yavaş yavaş göstermeye başlaması şaşırtıcı değildir.

Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere toplam 10-15 seans uygulanan yüz liftingi 30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanabilir.

Bu yöntemde herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı için, deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiç bir risk taşımaz.

Bu program gerektiğinde özel serum ve ampuller kullanılarak belirli aralıklarla cilt bakımları ile de desteklenebilir. Böylece hiçbir risk almadan son derece sağlıklı ve diri bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Thermo-C Yüz Uygulaması

PCO
Sheep Placenta Whitening Mask
( PLAZENTA MASKESİ )

Sevgili bayanlar , bu bölümde sizleri cilt bakımı uygulamalarında bir devrim niteliği taşıyan , alınan son derece olumlu ve gözle görülür farklılıklar yaratan sonuçlarından dolayı bilim çevreleri tarafından da onaylanmış olan ” Placente Maskesi ” ile tanıştırmak istiyoruz.

Placenta Maskesi içeriğinde bulunan koyun plazentası , hyoluronik asit , kojik asit , kollagen , Vitamin E , Vitamin C , Aloe Vera gibi etkin maddelerden dolayı özellikle kırışıklıklar , sarkmalar ve cilt lekeleri üzerinde bariz farklılıklar oluşturmaktadır.

YÜZ LİFTİNGİ İŞLEM SIRASI

Süt ve Tonik ile temizleme

Lifting

Tonik

Thermo-C (Radyo Frekans + Vakum Terapi )

Anti-aging yüz ve göz çevresi masajı

Breeze ve Soğuk Ped ( Göz Çevresi )

Temizleme

PCO ( Plazenta Maskesi )

Thermofreeze ile Krem uygulaması

Süre : 1 saat 20 dk.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver