Radyofrekans ile Yüz Germe ve Cilt gençleştirme yöntemi Hakkında Bilgi

Aşağıda Radyofrekans ile Yüz Germe ve Cilt gençleştirme yöntemi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Radyofrekans ile Yüz Germe ve Cilt gençleştirme yöntemi

Günümüz teknolojisi gelişen teknikleri ile hanımlara güzellik ve cilt bakımı konularında yeni çığırlar açıyor. Bunlardan birisi de radyofrekans yöntemi. Yüz germek için ameliyat ve operasyondan korkanlardansanız radyofrekans yöntemi ile yüz gerçe tekniğini denemelisiniz. Kısaca bu yöntem hakkında bilgi verelim.

Radyofrekans-Facelift nedir?
Radyofrekans teknolojisi ile cildinizdeki kollajen sentezini uyaran bir cilt gençleştirme yöntemidir. Kollajen ciltte doğal olarak bulunan, derinin gerginliğini sağlayan yapıdır.

Kimlere Uygulanabilir?
Kırışıklık ve sarkma şikayeti olan herkese uygulanabilir.

Nasıl uygulanır?
20 dakika süren bu işlemde hafif bir ısı hissedilir.İşlem sonrasında 2-3 dakika süren bir kızarıklık oluşur. Ağrısızdır. Uygulamadan sonra makyaj yapılabilir, normal yaşantıya devam edilebilir.Bazı kişilerde uygulamanın yüz kaslarını uyarıcı özel lifting cihazıyla ya da yüz mezoterapisi ile desteklenmesi gerekebilir.

radyo frekans ile yuz gerdirme de Sonuç
Kırışıksız, gergin, parlak ve daha genç bir cilt elde edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver