Radyo Frekansı ile Bölgesel Zayıflama ve Selülit İçin Bölgesel İncelme Hakkında Bilgi

Aşağıda Radyo Frekansı ile Bölgesel Zayıflama ve Selülit İçin Bölgesel İncelme ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Radyo Frekansı ile Bölgesel Zayıflama ve Selülit İçin Bölgesel İncelme

Radyo Frekansıyla Zayıflama ve Bölgesel İncelme

• Radyo frekansı ile bölgesel zayıflama, radyo dalgaları vasıtasıyla selülit rahatsızlığı görülen ve de karın yağları, basen yağları, göbek yağları gibi istenmeyen yağların yoğun olduğu bölgelerde bölgesel zayıflama sağlayan bir zayıflama yöntemidir. Radyo dalgalarının ısıtıcı etkisi nedeniyle yağ yakma hızını artırdığı ve cilt altındaki kollajen madde salgılanmasını hızlandırdığı, öteden beri bilinen bir gerçektir. Bu nedenle selülitli görünümü yok etmenin yanı sıra, yüzdeki sarkmalar, yüzdeki kırışıklıklar ve yüzdeki yağ torbaları için de için de tedavi amacıyla radyo frekansı yöntemi tercih edilmektedir. Radyo frekansı ile cilt bakımı oldukça rağbet görmektedir.

• Radyo frekansı ile bölgesel zayıflama yöntemi, ameliyatsız bir kür ile yapılabilmektedir. Son zamanlarda İstanbul, ankara, izmir, adana, konya, bursa gibi büyük kentlerde bulunan güzellik merkezleri ile zayıflama merkezleri ve özel hastanelerde Radyo frekansı ile bölgesel zayıflama yöntemi uygulanabilmektedir.

Radyofrekansı ile zayıflama nedir?
// Radyo dalgaları ile yüksek enerji içeren dalga boyları, cilt altı dokulara odaklanarak o bölgelerde bir miktar bir sıcaklık artışı maydana getirilir. Bu sıcaklık 40 ile 46 derece arasındadır. BU sıcaklıkta ciltteki jelimsi kolajen maddeler yok olmaya başlar ve cilde şeklini veren bu maddeler yerine vücut yeniden kolajen madde üretmek zorunda kalır. Yeni üretilen kolajen bağ dokusu, eskisine nazaran daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Ayrıca artan dolaşım hızı nedeniyle metabolizma da hızlanmakta ve bölgesel yağlar yakılmaktadır. Parçalanan yağ hücreleri, lenf yoluyla boşaltım sistemine gider ve oradan da vücuttan atılır. Radyo frekansı seansları ne kadar sürer: Ortalama olarak yarım saat ile bir buçuk saat arası süren seanslarda bölgesel incelme tedavisi yapılmaktadır. Radyofrekansı ile zayıflama tekniği acı ve ağrı verir mi? Kaç seans radyofrekansı kürü yapılmalıdır? Ortalama olarak 10-15 seans sonunda Radyo Frekansı ile Bölgesel Zayıflama kürü sona erer. Ancak 5. seansın ardından da tedavisinin faydaları ve etkilerini göstermeye başlar. Radyo Frekansı Radyo Frekansı ile Bölgesel Zayıflama faydaları ve yararları nelerdir? -Selülitlere kesin çözümdür -Bölgel kiloları eritir -Cildi gençleştirir ve gerer. Cilt kırışıklıkları için ideal bir tedavi yoludur. Radyo Frekansı ile Bölgesel Zayıflama Fiyatları ve Ücretleri? //
Radyo Frekansı ile Bölgesel Zayıflama Yolunun seans başı ücretleri 300-400 tl arasındadır. Yani 15 seanslık Radyo Frekansı Radyo Frekansı ile Bölgesel Zayıflama tedavi kürü yaklaşık 5000 tl ye mal olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver