Radyo Dinleme Programı Ücretsiz İndir EXARadyo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Radyo Dinleme Programı EXARadyo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EXARadyo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin en çok kullanılan radyo programı EXARadyo ile müzik dinlemekten çok keyif alacaksınız.

Daha hızlı bağlantı, daha kaliteli ses, sürekli güncellenen yüzlerce radyo kanalı, kullanıcıya özel favori listesi, radyoda yayınlanan şarkı bilgisi, Multimedia klavye kontrolü, Windows Live Messenger desteği ve daha birçok özelliğe sahip EXARadyo, ücretsiz olarak hizmetinizde.

EXARadyo, içerisinde birbirinden güzel yüzlerce yerli ve yabancı radyo istasyonu barındırmakta olup sizlere daha hızlı bağlantı, daha kaliteli ses ve kesintisiz radyo dinleme olanağı sağlamaktadır.

EXARadyo sayesinde en çok beğendiğiniz ve sürekli dinlemek istediğiniz radyoları seçerek kendinize özel favori listesi oluşturabilir, istediğiniz tüm radyolara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz. Dinlediğiniz radyo istasyonuna ait çalan şarkı bilgilerini görebilir ve bu şarkı bilgilerini MSN Messenger üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Genel Özellikler:

Daha hızlı bağlantıDaha kaliteli sesSürekli güncellenen yüzlerce radyoKullanıcıya özel favori listesiFarklı radyo ekleme imkanıHızlı radyo aramaYayınlanan şarkı bilgisi (RDS)Windows Live Messenger desteğiMultimedia klavye kontrolüÇoklu dil desteğiProxy ile bağlantı özelliği

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver