Radyasyon Zararları İçin Hangi Bitki İyi Gelir-Radyasyon ışınlarına karşı bitki tavsiyesi ve bitkisel çözüm kürü Hakkında Bilgi

Aşağıda Radyasyon Zararları İçin Hangi Bitki İyi Gelir-Radyasyon ışınlarına karşı bitki tavsiyesi ve bitkisel çözüm kürü ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Radyasyon Zararları İçin Hangi Bitki İyi Gelir-Radyasyon ışınlarına karşı bitki tavsiyesi ve bitkisel çözüm kürü

Monitörden yayılan radyasyonu bir bitki azaltıyor. Bakın o bitki ne?
Bilgisayar monitöründen yayılan radyasyonu azalttığı söylenen kaktüs için bilgisayar kullanıcıları çiçekçilere akın ediyor. Kaktüs satışlarının arttığını belirten çiçekçiler, talebi karşılamakta zorlanıyor.

PC’NİN YANINA KOYUN

Bilgisayar kullananların yüksek oranda radyasyona maruz kaldığı ve kaktüsün bu radyasyonu emdiği söylentileri çiçekçilere akın başlattı. İstanbul ve Ankara’da çok sayıda bilgisayar kullanıcısı çiçekçilere giderek kaktüs satın aldı.

SATIŞLAR PATLADI

Araştırmacıların kaktüs bitkisinin bilgisayar yanına koyulduğunda radyasyonu kendine çektiği açıklamaları üzerine satışlarının arttığına dikkat çeken Mustafa Duman, “Haberlerin basında yer almasının ardından kaktüs satışlarında büyük oranda artış oldu. Birçok çeşidi olan kaktüslerimizi çeşidine ve büyüklüğüne göre 5 ila 10 YTL arasında satıyoruz” dedi.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver