Radio Adidas Originals iPhone, iPad, iPod Touch Uygulaması Ücretsiz İndir Radio Adidas Originals Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Radio Adidas Originals iPhone, iPad, iPod Touch Uygulaması Radio Adidas Originals Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Radio Adidas Originals isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adidas’ın radyo istasyonu Radio Adidas Originals, yeni nesil şarkıcıları ve akımları takip etmektan hoşlanan müzik severlere hitap ediyor. Kaliteli tarzıyla hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine erişen radyo elektronik müzik, house, disco, electro-pop, indie-rock, downtempo ve lounge gibi pek çok müzik tarzından setlere ve en yeni isimlere yer veriyor.Radio Adidas Originals sadece bir radyo dinleme servisi olarak hizmet vermiyor. Aynı zamanda müzik haberleri ve etkinlikleri, ropörtajlar ve Adidas’ın yeni ürünleri de bu sayfadan takip edilebilir. Sayfa üzerinden gerçekleştirilen sosyal medya kampanyalarına katılarak hediye ürün de kazanabilirsiniz.

iPhone, iPad ve iPod Touch için geliştirilen uygulama içerisinden Adidas mağazalarının iletişim bilgilerine erişebiliyorsunuz. “all Puzzle” bölümüyse size hediyeler kazandırabilecek bir eş bulma oyunu.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver