R-Studio Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:   R-Studio  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,   R-Studio  Son Sürüm İndir,   R-Studio  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download,   R-Studio  Demo İndir Demosu,   R-Studio  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Kaybolansilinen veya yanlışlıkla formatlanarak kaybolan tüm veriler R-Studio sayesinde geri getirilebilir. Eski ve yeni tüm teknolojilerle uyumlu çalışabilen program etkili ve güçlü bir seçenek.

Sponsorlu Bağlantılar

Hem yerel hem de genel ağdaki disklerin kurtarılması için kullanılabilen program formatlanmış, silinmiş hatta zarar görmüş dosyaları geri getirme yeteneğine sahip. Eski ve yeni hemen her dosya sistemini destekleyen programla farklı formatlarda saklanan veriler güvenle kurtarılabiliyor. R-Studio kurtarmaya ek olarak yedekleme ve imaj almaözellikleriyle sisteminizin tam teşekküllü veri kurtarma istasyonu olarak çalışıyor.

Virüs, zarar gören dosyalar, formatı değiştirilmiş hard diskler ve bad sector gibi sebeplerle zarar gören verilerinizi R-Studio ile güven içinde kurtarabilirsiniz.

Desteklenen dosya sistemleri: FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7 ile oluşturulmuş veya güncellenmiş), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ave Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux)

Önemli! Programın indirdiğiniz demo sürümü 64KB’dan büyük dosyaların kurtarılmasına izin vermez.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver