Quran Auto Reciter (Bilgisayardan Kuran Dinleme Programı) Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Quran Auto Reciter; bilgisayarınızdan, farklı kişiler tarafından yorumlanmış Kur’an-ı Kerim’i dinlemenizi sağlayan bir Kuran programıdır. belirli zamanlarda otomatik olarak çalışması için ya da namaz vakitlerinde, Ezan okumasını sağlamak için kullanıcı tarafından manuel olarak ayarlanabilir. Namaz vakitleri, herhangi yerel bir camiye ya da mescide göre ayarlanabilir. Bu sayede de; kullanıcılar kendi seçtikleri Ezan türüyle, günde beş kez namaz vakitlerinde uyarılabilir. Ayrıca bu program; Dünya’nın dört bir yanından, en çok tanınan ünlü hocaların vaazlarını ve birçok tanınmış müezzinlerin sesinden dinlenebilen, farklı Ezanları da içerir.

Bu program sayesinde; Kur’an yazıları, Uthmani yazı tipinde ve tam Tashkeel ile basit Arapça yazı tipinde okunabilir. Ayrıca bu program; farklı dillerde yazdırma ve İngilizce, Urduca, İspanyolca, Malezyaca, Endonezyaca, Farsça, Rusça, Türkçe, Boşnakça, Portekizce, Danimarkaca, Almanca ve Fransızca dillerinde, Kur’an tercümesi gibi özellikleri de içerir. Ayrıca bu program; Kur’an’ı harika görünümlü Arapça hat sanatıyla görüntülemek için bir çok farklı Arapça yazı tipini de içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver