QuarkXPress Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

QuarkXPress yazılımı; en sonunda dinamik bir çıktı üretebilmek için kullanıcıların, yazma işlemlerini, düzenleme işlemlerini ve baskılama işlemlerini; renklerle ve resimlerle birleştirmelerine olanak sağlayan, oldukça güçlü bir yerleşim düzeni ve baskı öncesi programıdır.

Bu program; yerleşim düzeni ve tasarım, baskılama işlemi, internet sayfası oluşturma işlemi, renklerin yönetimi ve çıktılar için birçok farklı özellikleri kullanıcılara sunar. Programın oldukça kapsamlı olan yazdırma kontrolleri; kullanıcıların neredeyse her türdeki dokümanı, çıktı olarak alabilmesine olanak sağlar. Bu programı kullanarak; içinde üstüne fareyi getirince dönen efektler, hiper bağlantılar ve biçimler barındıran, web dokümanları oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bu programı kullanarak; içerikleri ‘XML’ (Extensible Markup Language / Genişletilebilir İşaretleme Dili) formatına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca programda; ‘XML’ formatındaki içerikler, dinamik internet sayfaları oluşturabilmek için ‘HTML’ şablonları ile birlikte kullanılabilir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver