Pürüzlü Cilde Nasıl Maske Yapılır, Pürüzlü Cilt İçin Maske Tarifleri, Pürüzlü Cilt İçin Ne Yapmak Gerekir

pürüzlü ciltler için hangi maskeler yapılmalı, pürüzlü ciltler için maskeler, pürüzlü ciltlere maske, pürüzlü ciltlere maske tarifi

Pürüzlü ciltler için maske

Cildinizin pürüzlü olması, sizi yaşlı göstermesi ve canlılığını yitirmesinden dolayı kötü görünmesinden rahatsız ve şikayetçi iseniz, pürüzlü ciltleri tedavi etmede oldukça faydası bulunan pürüzlü cilt aşağıdaki maskelerden birini deneyin. Bu maskeler arasından dilediğinizi deneyerek cildinizdeki pürüzlerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda bu maskeler cildinizin güzelliğine gölge düşüren sivilcelere ve maskelere de faydalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Maske 1

Bir avuç kuru fesleğeni bir fincan kadar kaynatılmış suyun içine atın. Ardından da bir çorba kaşığı süt tozu ekleyin. Karışımı daha sonra süzün ve cildinize iyice yedirin.

Maske 2

3 çorba kaşığı ufalanmış papatya çiçeğini, 2 su bardağı kaynamış suyu ve 2 su bardağı sütü iyice karıştırın. Karışım 2 saat bekletilir ve süzülür. Cilde sürülmeye hazır hale gelen bu karışımı bir müddet kullanın. Kalan karışımı cam kavanozun içine koyup buzdolabında saklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver