PSP İçin Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir Xilisoft PSP Video Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PSP İçin Format Dönüştürücü Xilisoft PSP Video Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Xilisoft PSP Video Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PSP Video Converter; DVD, VCD, SVCD, MOV, RM, MPEG, 3GP, AVI gibi en popüler formatları PSP video formatına kolayca çevirebilir. PSP Video Converter’ın, türünü çevireceği videonun 160×112, 324×248 veya 368×208 boyutunda olması gerekiyor. Videonun kare hızının da 15 ile 29.97 arasında olması da gerekenler arasında. PSP Video Converter, videolarınızın türünü sadece PSP formatına değil, MP3 formatına da çevirebilmektedir (AC3, MP2, M4A, OGG, AAC, WMA gibi formatları MP3’e çevirebilir).

Ayrıca, tek seferde birden fazla dosyayı da farklı türe çevirseniz bile çevirdiğiniz dosyaların kalitesi asla bozulmaz. PSP Video Converter, kolay arayüzü sayesinde profesyonel olmayan kullanıcılara da hitap etmektedir. PSP Video Manager’ın bu programa entegre edilmesi de, PSP Video Converter’ın yeni özellikleri arasında.

Uyumlu cihazlar:

PSP, PS3

Dönüştürme işleminde giriş formatları:

Video formatları:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları: 

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Görüntü formatları: 

BMP, GIF, JPEG, PNG

Dönüştürme işleminde çıkış formatları: 

Video formatları: 

MPEG, MP4, MPEG-4, H.264/MPEG-4 AVC

Ses formatları:

MP3, WMA, WAV, M4A

Görüntü formatları:

BMP

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver