Protez Takma Tırnak, Protez Takma Tırnak Nasıl Yapılır, Protez Takma Tırnak Nedir

protez tırnak, protez tırnak nasıl takılır, protez tırnak nasıl uygulanır, protez tırnak nasıl yapılıyor

Protez tırnak nasıl yapılır?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Dış görünümüne önem veren, süslü olmayı seven ve en önemlisi de tırnakları çok şey ifade eden hanımlar, son zamanların popüler uygulamalarından olan protez tırnak uygulamasına yöneldiler. Farklı renkleri ve değişik modelleri ile kendini sevdiren protez tırnaklar, orijinalinden de ayırt edilemiyor. Kullanım rahatlığı sunan, çıkarması da kolay olan protez tırnak nasıl uygulanır?

 

Tırnakların görünümünü şıklaştıran en güzel aksesuarlardan biri, takma tırnaklarıdır. Takması ve çıkarması oldukça kolay olan protez tırnaklar, tırnaklara farklı bir görünüm katarak dikkat çekici olmalarını sağlıyorlar. Üstelik kimse de protez tırnak kullandığınızın farkına bile varmıyor. Çünkü protez tırnaklar oldukça doğal duruyor.

Jelli ve Akrilik olmak üzere iki çeşit bulunan protez tırnaklar, doğal tırnağın ucuna takılmaktadır. Diğer takma tırnaklar gibi tırnak dibine takılmaması en önemli özelliğidir. Protez tırnaklar ayrıca doğal tırnağınızın sağlıklı olmasını da sağlar.

Çalışan bayanların zarar gören tırnakları, protez tırnaklar sayesinde korunmuş oluyor. Daktilo yada bilgisayar kullanırken tırnaklar çok hasar gördükleri için hemen kırılmaktadır. Protez tırnaklar sayesinde tırnaklarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecektir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver