Proje Yönetimi ve Takibi Uygulaması Ücretsiz İndir Trello Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Proje Yönetimi ve Takibi Uygulaması Trello Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trello isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Trello, basit ama etkili bir çalışma ve organizasyon ortamı isteyen ekip liderleri, patronlar ve çalışma arkadaşları için hazırlanmış iş takip ve yönetim uygulamasıdır. Sürekli geliştirilen ve kolaylaştırılan sistem mini projenizden tutun da milyon dolarlık yatırımlarınıza kadar her türlü iş yönetimini  ücretsiz olarak size sağlayabilmekte.

Yapmanız gereken adımlar çok basit. Proje oluşturun. Bu projeye kişileri atayın ve hızlı bir şekilde tek ekran üzerinden işin durumunu görün – değiştirin ve sınırlandırın. İş listesine isterseniz resim, video ve multimedia içerik ekleyebilir, iş tanımlanan kişinin görevi daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz.

Genel Özellikleri:

– İş listesi, yapılacaklar listesi hazırlama.- İş listesine kişi ve kişiler tanımlayabilme.- İşleri Yapıldı – Devam Ediyor ve benzeri şekilde birden çok parçaya bölebilme ve bunları tek ekranda sürükle bırak metodu ile gerçekleştirebilme.- İş bitirme süreleri koyabilme.- Yorum, etiket ve bilgilendirme notları ekleyebilme.- Multimedia içerik ekleyebilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver