Proje ve Etkinlik Organizasyonu İçin Görev Atama Uygulaması Ücretsiz İndir Trello Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Proje ve Etkinlik Organizasyonu İçin Görev Atama Uygulaması Trello Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trello isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pratik bir ortak çalışma alanı isteyenlerin yararlanabileceği en iyi servislerden biri Trello. Tamindir ekibi olarak uzun bir süredir kullandığımız servis ile kalabalık bir ekibin tek bir proje üzerinde çalışması ve beyin fırtınası yapması kolaylaşıyor. Serviste her kullanıcıyı farklı bir projeye davet edebilir veya herkesi ortak bir çalışma alanına çağırabilirsiniz. Konu başlıkları açarak davet edilen kişilerin düzenleme yapmasına, notlar eklemesine izin veriyorsunuz. Projede görev alan kişileri yaptıkları işlere göre gruplayarak ayrı görevlere atamak mümkün. Trello’da açılan işleri yapılacaklar, yapılması gerekenler, şu an yapılanlar ve bitenler olarak gruplayarak çalışıyorsunuz. Böylece kimin neyle uğraştığı veya bir işin tamamlanıp tamamlanmadığı takip edilebiliyor. Ayrıca işlere önem derecesi atayarak öncelikler belirlenebilir.Projeye davet edilen katılımcılar yorumlarla da beyin fırtınasına katılabilir. Trello çalışanlar dışında kullanıcılara açılarak genel gidişat herkesle paylaşılabilir. Trello’ya video embedleyebilir, resim ekleyebilir, Twitter önizlemesi yapabilir ve belge ekleyebilirsiniz. Trello web projelerinde, etkinlik organizasyonlarında, ortak doküman ve rapor hazırlama sırasında veya kişisel görev planlamasında kullanılabilir.

Son güncelleme ile iPhone 5 desteği eklenmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver