Programları Kurulum Gerektirmeden Buluttan Çalıştırın Ücretsiz İndir Spoon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Programları Kurulum Gerektirmeden Buluttan Çalıştırın Spoon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Spoon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önümüzdeki dönemin en önemli teknolojilerinden biri olarak karşımıza çıkan bulut bilişim (cloud computing) alanında başarılı örnekler gelmeye devam ediyor. Bulut bilişim teknolojisiyle geliştirilen Spoon, pek çok ücretsiz uygulamayı ve oyunu kurulum gerektirmeden sorunsuzca kullanmanızı sağlıyor. Sadece denemek için veya tam performanslı kullanmak için Spoon’un kütüphanesindeki onlarca uygulamayı çalıştırabilirsiniz.Spoon’un internet tarayıcılarından, resim editörlerine, oyunlardan medya oynatıcılarına kadar uzanan kalabalık bir uygulama arşivi bulunuyor. Bu uygulamalar ücretsiz uygulamalar olduğundan herhangi bir lisanslama sürecinden geçmenize de gerek yok. Spoon’un en önemli avantajlarından diğeri .NET, Java, ve AIR gibi platformlara bağımlılığı kaldırması. Spoon’un bulutuna dahil olmak için tek yapmanız gereken kurulumdan sonra spoon.net adresinden ücretsiz olarak kayıt olmak. Bu işlemden sonra tarayıcınız üzerinden istediğiniz oyun veya programı çalıştırabiliyorsunuz.

Oldukça hızlı çalışan Spoon kendi bilgisayarınızdan uzaktayken herhangi bir yerden kullanım ve deneme amaçlı kullanımlar için oldukça önemli. Çünkü bilgisayarınız kurulum yükünden kurtularak,  bulutun (cloud) hafifliğiyle tanışıyor. Burada ihtiyaç duyacağınız tek şey internet bağlantısı. Ayrıca iş bilgisayarları gibi kurulum yasağı olan kullanıcılar uygulama sayesinde programları özgürce çalıştırabiliyor. Uygulama sanallaştırma ve bulut bilişim alanındaki en başarılı örneklerden olan Spoon zengin uygulama kütüphanesi ve pratik kullanım avantajıyla son dönemlerin en yenilikçi servislerinden birini sunuyor.

Önemli! Programın kurulum dosyasını indirdikten sonra spoon.net sayfasından ücretsiz kayıt olarak bu sayfada gördüğünüz uygulamalardan dilediğinizi kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver