Programlar Güncelleme Takip Aracı Ücretsiz İndir Secunia Personal Software Inspector Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Programlar Güncelleme Takip Aracı Secunia Personal Software Inspector Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Secunia Personal Software Inspector isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Secunia PSI ile bilgisayarınızda bulunan yazılımları tarayabilir, kontrol edebilir ve güvenliklerini güncellemerine göre takip edebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki yazılımların kullanım sürümlerinin ve sürelerinin ne olduğunu bu yardımcı program ile tarayabilir ve yeni sürümleri bulunan programlarınızın yeni versiyonlarını indirebilirsiniz. Secunia Personal Software Inspector ile bilgisayarınızdaki programların güvenliklerini sağlayabilir ve programlarınızı her zaman en son sürümde tutabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızdaki güvenlik açıklarını en aza indirebilirsiniz.

Kolay ve kullanışlı arayüzü ile anında tarama yapabilir ve eski sürüm programlarınızı bulup direkt olarak güncelleme yamalarını veya yeni sürümlerini indirebilirsiniz. Forum desteği sağlayan Secunia ile programlarınız hakkında detaylı bilgileri de diğer kullanıcılar vasıtasıyla elde edebilirsiniz.

Önemli! Programın ücretsiz versiyonunu kullanmak için kurulum esnasında Personal versiyonunu seçiniz. Diğer versiyon ücretli ve daha gelişmiş küçük şirket versiyonudur (Network Software Inspector).

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver