Program Zamanlama Uygulaması Ücretsiz İndir RunAsDate Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Program Zamanlama Uygulaması RunAsDate Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RunAsDate isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RunAsDate programı bilgisayarınızda varolan programları dilediğiniz tarih ve zamanda otomatik olarak çalıştırmanızı sağlayan oldukça ufak boyutlu ve kullanışlı bir program. Sisteminizin saatinde herhangi bir değişiklik gerçekleştirmeyen RunAsDate sadece programınızın dilediğiniz saatte açılmasını sağlıyor.

Aynı anda birden fazla uygulamayı da farklı zamanlarda açmayı sağlayabilen RunAsDate komut satırı parametrelerini de kullanmanıza olanak veriyor.  Böylece programlarınızı güvenli mod veya uyumluluk modu gibi dilediğiniz modlarda açma imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen programı direkt olarak arşivi bir klasöre açtıktan sonra çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver