Program Silme Aracı Ücretsiz İndir Free Uninstaller Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Program Silme Aracı Free Uninstaller Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free Uninstaller isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Uninstaller ücretsiz bir program kaldırma aracıdır. Program ekle/kaldır menüsüne girerek sistemi yavaşlatmaz ve verilen görevleri hızlı bir şekilde yerine getirir. Kaldırmakta sorun çektiğiniz programları Free Uninstaller ile kaldırabilirsiniz.

Özellikler:

Programları kaldırmak için listede seçip üzerini iki kere tıklamanız yeter.Geçersiz ve çalışmayan sistem öğelerini size haber verir.Listeyi programların boyutlarına göre sınıflandırır.Tıklanabilir kayıt ve link bağlantıları eklenebilir.Listedeki programları istediğiniz ikonlarla renklendirip özelleştirebilirsiniz.Ayrıntılı arama yapabilirsiniz.Sistem yedeğini bir reg dosyasına yedekleyebilir.Kullanıcı olarak istediğiniz özel ayarları yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver