Program Kaldırma Programı Türkçe [Program Kaldırıcılar Ücretsiz İndir]

IObit Uninstaller ‘ın 2. versiyonu henüz yeni çıktı. Bu ücretsiz program kaldırma programının en güzel yanı türkçe olması ve son derece profesyonel olmasıdır. Ünlü ücretsiz program kaldırıcısı olan Revo Uninstaller’dan bence daha iyi bir programdır. Bunun nedenleri yeni arayüzü, kalkmayan programlar için zorlayarak program kaldırma modu, programlar listesinde olmayan programları da arayıp bularak tamamen bilgisayardan kaldırabilmesi ve Türkçe dil desteğinin olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı çift tıklayıp çalıştırdığınızda oldukça hızlı açılır. Tüm programlarınız hemen listelenir. Her program ismi, boyutu ve kurulduğu tarih bilgisi ile listede yer alır. Tüm kolonlar sıralanabilirdir. Yani programları en son kurulma tarihlerine göre veya bilgisayar harddiskinde kapladıkları alana göre sıralayabilirsiniz.

Tarama (scan) özelliği hard diskinizde ve kayıt defterinizde kaldırılan programların tüm izlerini bulur, listede gösterir ve isterseniz buradan silebilirsiniz.

Birden fazla (çoklu) program kaldırma özelliği de vardır. Böylece hızlı bir şekilde bir çok programı aynı anda kaldırabilirsiniz.

Program kaldırırken sizi fazla işe karıştırmaz, herşeyi kendisi halleder.

Kalkmayan ve sorun çıkaran programları “Forced Uninstall” modu ile tamamen kaldırabilirsiniz.

Tamamen ücretsizdir ve 32 bit-64 bit tüm Windows sitemlerinde çalışır (windows 7, xp, vista)

http://www.enbasit.com/indir.png

  • Price: Free
  • OS: WinXP,WinVista,WinVista x64,Win7 x32,Win7 x64,Win2000
  • Language: ChineseSimplified,Danish,English,Finland,German,Italian,Japanese,Russian,Spanish,Swedish,Turkish,Vietnamese
  • Publisher:  IObit
  • Website:  http://www.iobit.com
  • Version: 2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver