Program Kaldırma Aracı Ücretsiz İndir Smarty Uninstaller Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Program Kaldırma Aracı Smarty Uninstaller Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Smarty Uninstaller Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim sisteminin program ekle/kaldır menüsünden kaldırdığınız programlar geride kısayollarını, kayıt defterlerini ve bazı dosyalarını bırakır. Sisteminizi şişiren bu uygulamadan Smarty Uninstaller 2009 sayesinde kurtulabilirsiniz. Program Windows’un bıraktığı tüm kayıtları temizleyerek sisteminizi hızlandırır. Smarty Uninstaller 2009 modern ve şık arayüzünde kullanım kolaylığı sağlıyor. Program size sürükle/bırak yöntemiyle taşıdığınız programları tamamen kaldırma garantisi veriyor. Sadece kısayol ikonlarını Smarty Uninstaller 2009’a taşıyarak bile programın kaldırılma işlemini başlatabiliyorsunuz. Program kaldırma işlemi yarıda kalmış programları bularak temizliyor. Geçersiz yükleme işlemlerini otomatik olarak bularak sizi uyarıyor. İsterseniz programı Windows Başlangıç Menüsü‘nü yönetmek için de kullanabilirsiniz. Programın Türkçe dil paketini buradan indirebilirsiniz. Özellikleri:PC’nizden kaldırmak istediğiniz programı TAMAMEN kaldırır. (dosyaları, kısayolları ve kayıt defterini)Windows Program Ekle/Kaldır’dan daha hızlı çalışır.Sürükle/Bırak yöntemi ile uninstall’u hemen başlatır.Birden çok yazılımı aynı anda silebilir.Yaptığı işlemler ve denetlemelerle ilgili detaylı rapor sunar.Smarty Analyzer sayesinde derin temizlik sağlar.Smarty Uninstaller özelliğiyle yedek alır.Türkçe Dil Desteği bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver