Profesyonel Yedekleme Programı Ücretsiz İndir Memeo Premium Backup Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Yedekleme Programı Memeo Premium Backup Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Memeo Premium Backup isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Memeo Premium Backup yedek alma, geri yükleme ve kurtarma işlemleriniz için profesyonel yardımcınız olacak. Program pek çok profesyonel özelliği ve kolay kullanımı ile kullanıcılara zaman kazandıracak.Kayıp veya Silinmiş Dosyaları Kurtarın Kaybettiğiniz veya daha önce sildiğiniz dosyaları program sayesinde kurtarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz tarihi seçerek kurtarmak istediğiniz dosyaların eski dizinlerine dönmesini beklemek.Türe Göre Yedekleme YapınMemeo Premium Backup, dosyaları türlerine göre yedeklemenizi sağlar. Böylece tüm dosyaların yedeğini almak yerine sadece resimlerinizin veya videolarınızın yedeğini alabilirsiniz.Birden Fazla Yedeklemeyi Aynı Anda YapınBazen iş dosyalarınızla özel dosyalarınızı farklı yerlerde tutmak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarda yedekleriniz için farklı planlamalar yaparak aynı zamanda farklı yedeklemeler yapılmasını sağlayabilirsiniz.Fotoğraf veya Dosya Geri YüklemeBazen fotoğraf veya dosyaların orjinal halleri üzerine yeni versiyonlarını kaydedersiniz. Değiştirdiğiniz fotoğraf veya dosyaları geri yükleme yöntemiyle orjinal hallerine geri getirmek çok kolay. Tek yapmanız gereken geri yükleme yapmak istediğiniz resim ve dosyayı seçmek ve eski dizinlerine geri dönmesini beklemek.Akıllı Etiketlerle YedeklemeYedeğini almak istediğiniz dosyalar için etiket veya anahtar kelimeler belirleyerek bu kelimeler üzerinden dosyalarınız yedeklerini alabilirsiniz.Aynı Zamanda Birden Farklı Yere Yedek AlınProgramla taşınabilir hard disklere, ağda bulunan başka bir bilgisayara, Memeo’nun online yedekleme alanına veya USB belleğe aynı anda yedekleme yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver