Profesyonel Web Tasarım Programı Ücretsiz İndir Adobe Fireworks Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Web Tasarım Programı Adobe Fireworks Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Fireworks isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Web tasarımı aşamasında en iyi sonucu en hızlı şekilde alabilmek için tasarlanan Adobe Fireworks CS6, web tasarımcıların en çok ercih ettiği tasarım programlarından biri. Program sitenin tasarımından yayınlanmasına kadar her aşama için geliştirilen web tasarım araçları sayesinde hata yapma payını en aza indiriyor. Yeni sürümde geliştirilen araçlar mobil uygulama tasarımlarının da kod bilgisi gerektirmeden tamamlanmasını sağlıyor.

Fireworks CS6 jQuery mobil temaları, geliştirilmiş CSS desteği, renklere daha hızlı erişim özellikleri Adobe Photoshop, Illustrator ve Dreamweaver ile sorunsuz entegrasyonla birleşerek en iyi sonucu almanızı sağlıyor.

Adobe Fireworks  Özellikleri:

Mükemmel piksel kalitesinde işleme Mükemmel piksel kalitesinde işleme neredeyse tüm ekran boyutlarında tasarımlarınızın netliklerini korur.Adobe Flash uygulamaları ile desteklenen iş akışları Etkileşimi geliştirmek için nesneleri, sayfaları veya belgelerin tamamını Adobe Flash uygulamalarına FXG yoluyla dışa aktarın.Tasarım şablonlarıSık kullanılan projeleri tasarım ekibinizle paylaşmak için şablonlar olarak kaydedin.Adobe Renk Örneği Takası desteği Adobe Renk Örneği Takası sayesinde renkleri diğer Adobe grafik uygulamalarındaki tasarımlarla tam olarak eşleştirin.Adobe Device Central entegrasyonu Adobe Device Central’daki aygıt profilleri ile mobil projelere güvenle başlayın.Kapsamlı performans geliştirmeleriDaha hızlı performans, güncellenmiş grafik araç seti ve daha fazla piksel yerleşimi kontrolü sayesinde etkililiğinizi artırın.Ekran tasarımları için kullanımı kolay tasarım araçlarıVektör ve bitmap görüntüleri oluşturun ve düzenleyin veya yerel Adobe Photoshop ve Illustrator dosyalarını içe aktarın ve değiştirin.

Not: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için “Adobe Download Assistant” indirme yöneticisini indirmeniz gerekiyor. İndirme yöneticisiyle ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver