Profesyonel Sistem Hızlandırma ve Temizleme Programı Ücretsiz İndir HDCleaner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Sistem Hızlandırma ve Temizleme Programı HDCleaner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HDCleaner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HDCleaner, onarılmış disk bölümlerindeki gereksiz, çöplük dosyaları temizler. Sabit diskinizdeki çöp dosyaları temizleyebileceğiniz bir güvenlik aracı olan bu program ile bilgisayarınızdaki gereksiz dosyalardan kurtulabilir ve bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. İstediğiniz sürücüleri seçtikten sonra HDCleaner, seçtiğiniz bölümlerdeki tüm verileri tarar ve arama prosedüründe tüm hatalı veya arızalı veya kopya ve ilişkisiz dosyaları gösterir.

Programın çalışabilmesi için Shell32.dll dosyasının en az 4.71 versiyonunda olması gerekmektedir.HDCleaner’ın bilgisayarınızı hızlandırmak için sunduğu özellikler:

Çöp dosyaları arar ve temizler.Kopyalanmış dosyaları tarar.İşlem listesini temizler.Doküman listesini tarar ve temizler.IE adres çubuğundaki adresleri tarar ve temizler.Windows Media Player’da kaydedilmiş dosyaları tarar ve temizler.Daha önce açılmış ve WinZip’e kaydedilmiş dosyaları temizler.Ve birçok programın kayıt girdilerine kaydedilmiş dosyaları tarar ve temizler.Kullanılmayan kayıt girdilerini tarar ve temizler.Program Ekle veya Kaldır bölümünü yöneterek daha sağlıklı program silme olanağı sunar.Ve daha birçok özellik bu profesyonel programın içerisinde sisteminizi hızlandırmak için beklemektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver