Profesyonel Program Kaldırma Yazılımı Ücretsiz İndir Advanced Uninstaller PRO Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Program Kaldırma Yazılımı Advanced Uninstaller PRO Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Advanced Uninstaller PRO isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced Uninstaller PRO, bilgisayarınızda kullanmak için sisteminize kurduğunuz ve sonradan kaldırmakta ve kalıntılarını temizlemekte zorlandığınız programları bilgisayarınızdan tam olarak kaldırmanıza yardımcı olan profesyonel bir çözüm aracıdır.

Windows içerisindeki “Program Ekle/Kaldır” bölümünde listelenmeyen fakat bilgisayarınızda hala kurulu olan bazı programlardan tamamen kurtulmak veya kaldırma (uninstall) işlemini gerçekleştirmenize rağmen program klasörünün silinmediği ve silemediğiniz programları bilgisayarınızdan temizlemek için Advanced Uninstaller PRO’dan profesyonel yardım alarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza kurulan yazılımların oluturduğu “Kayıt Defteri” (Registry) girdilerini ve kayıtlarını da içerisindeki araçla temizleyebilen bu program ayrıca bu bölümde oluşan karışıklıkları da ortadan kaldırarak bilgisayarınızın çalışmasını yavaşlatan ve sorun çıkartan programlarıda sisteminizden kaldırarak bilgisayar kullanımınızda daha iyi bir performans elde etmenizi sağlıyor.

Genel Özellikleri:

Windows 8, Windows 7 ve Vista ile uyumlu çalışmaktadır.
Modern tüm web tarayıcıları destekler.
32 bit ve 64 bit tüm Windows sürümlerini destekler.
Benzer isimlere sahip kopyalanmış dosyaları yakalar.
 Başlangıç Yöneticisi, Başlangıç menüsü ayarları, web tarayıcı çerez-oturum-eklenti denetimi, kayıt defteri onarımı-yedeklemesi gibi içerisinden birden çok yararlı aracı barındırmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver