Profesyonel Grafik ve Vektör Dizayn Programı Ücretsiz İndir Adobe Illustrator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Grafik ve Vektör Dizayn Programı Adobe Illustrator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Illustrator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tasarım projelerinde kullanılan vektör resimlerin oluşturulması için gelişmiş araçları bulunan Adobe Illustrator CS6, tüm dünyadan profesyonellerin tercih ettiği olmazsa olmaz tasarım araçlarından biri.  Yeni Adobe Mercury Performance System ile güçlenen Adobe Illustrator CS6 ile büyük dosyalar üzerinde akıcı ve tutarlı bir şekilde çalışılabiliyor. Grafik tasarım araçları geliştirilirken kolay kullanım özellikleriyle donatılan program, tasarımcıların bir numaralı programı olmayı sürdürüyor.Adobe Illustrator  Özellikleri:Perspektif Çizimi Gerçekçi derinliği ve uzaklığı olan görünümler oluşturmak için 1, 2 veya 3 noktalı doğrusal perspektifle uyumlu şekil ve sahneler çizin.Kıl Fırça Doğal fırça konturlarını temsil eden vektörlerle çizin, kıl özelliklerini ve boya opaklığını kontrol edin.Web ve mobil ortamlar için keskin grafikler Pikselleri hizalanmış raster resimler sunmak için vektör nesneleri dosyanın piksel ızgarası üzerinde oluşturun.Şekil oluşturma aracı Şekilleri çalışma yüzeyinizde kolayca birleştirin, düzenleyin ve dolgu uygulayın.Flash Catalyst ile düzenlemeAdobe Flash Catalyst kullanılarak eklenmiş etkileşimleri ve yapıları koruyarak resimleri Illustrator’da düzenleyin.Çözünürlükten bağımsız efektler Ortamlar arası ideal görünümü koruyan alt gölge, bulanıklaştırma ve doku gibi raster efektler uygulayın.

Not: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için “Adobe Download Assistant” indirme yöneticisini indirmeniz gerekiyor. İndirme yöneticisiyle ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver