Profesyonel Grafik Editörü Ücretsiz İndir PC Image Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Grafik Editörü PC Image Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PC Image Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PC Image Editor, resimlerinizi düzenlemeniz için gerekli araçlara sahip profesyonel bir resim editörüdür.

Programın arayüzü sade ve basittir. Sürükle bırak yöntemi desteklenmiyor olsa da kolay kullanımlı dosya tarayıcısı ile kolaylıkla resimlerinizi program içerisine aktarabilirsiniz.

PC Image Editor içerisindeki kalem, silgi, metin, fırça, filtre, renk seçici, çizgi, şekil ve kırpma gibi temel grafik düzenleme araçlarını kullabilirsiniz.

Buna ek olarak, resmin boyutunu değiştirme, döndürme, çevirme, perspektif gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Ayrıca resimlerinizi PC Image Editor yardımıyla kolayca duvar kağıdı olarak atayabilirsiniz.

Farklı filtreler yardımıyla fotoğraflarınıza zenginlik kazandırabilir, renk ayarlarını kullanarak fotoğraflarınızı daha canlı hale getirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver