Profesyonel FTP Programı Ücretsiz İndir CuteFTP Professional Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel FTP Programı CuteFTP Professional Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CuteFTP Professional isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CuteFTP Professional ödüllü bir profesyonel dosya transferi programıdır. Standart protokollerin hepsinde çalışma özelliği sayesinde oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir: FTP, FTPS, HTTP, HTTPS ve SSH, IIS Server.  Maksimum güvenlik, güç ve performans istiyorsanız tam aradığınız program.

 

Güçlü araçları ve mükemmel veri yönetimi özellikleri sayesinde rakiplerinden çok kolay bir şekilde sıyrılır. Ayrıca kolay kullanım özellikleri sayesinde de rakiplerine fark atar.

Güvenlik:

FTP/S (SSL)HTTP/S (SSL) Secure Shell (SSH) OpenPGP şifrelemesiBir seferlik şifre sorgulama protokolü ile kullanım kolaylığıŞifre Yönetimi

Otomasyon:

Kolay ve tam otomatik dosya transferi zamanlama ayarı.Siteleriniz ile senkronize çalışarak güvenli bir şekilde yedekleme yapma imkanı.Lokal dosyaları değiştirmek için kolay düzenleme özelliği.Podcast RSS servisleri için izleme ve ses dosyaları düzenleme imkanı.

Basit Kullanım:

Yeni bir siteye bağlanmak çok kolay.Dökümanları hiç zorluk çıkarmadan editör yardımı ile düzenleme imkanı.Dosya transferi yaparken sürükle bırak özelliği.Sunucudaki resimlerin önizlemelerini gösterme özelliği.

Hız:

Dosya transferi yapılırken çok yüksek hızlarda upload veya download yapma özelliği.Güvenli bir şekilde siteleri yüksek hızlarda yönetme.Eş zamanlı birden çok dosya transferinde yüksek performans

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver